Інформація щодо обмеження масових заходів!

Відкриття концерт-холу «Алхимик» в Ужгороді!!!Открытие Концерт-холла!

31 жовтня 2013, 19:00, четвер
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

31.10-02.11.2013 состоится грандиозное открытие концерт-холла «Алхимик». Среди приглашенных гостей- ИЛЛЮЗИОНИСТ Юрий Мончак,бармен и fireшоу,выступы местных групп (GorRA, Точка кіпіння,К402,rabbits in hats). К услугам гостей будут представлены 200 посадочных комфортабельных мест,эксклюзивная коктейльная карта, невероятный Sound (обеспечит канадская фирма__Йоршвил_) и световое решение. Почувствовать себя в невероятной атмосферы мистики и клубной культуры в одном месте. Алхимия звука,света и хорошего настроения вам обеспечена.
Программа открытия:
31.10- Проведите мистичную ночь helloween в концерт Холле "АЛХИМИК" с мастером мистификации и магических шоу ИЛЛЮЗИОНИСТОМ Юрием Мончаком,победителем международных конкурсов иллюзионистов и обладателем многочисленных регалий:
НАГРАДЫ
MEDAL OF MERLIN FROM TONY HASSINI 
МЕЖДУНАРОДНЫЙ КОНКУРС ИЛЛЮЗИОНИСТОВ "РАИ - 2013" 
II МЕСТО В КАТЕГОРИИ "СЦЕНИЧЕСКАЯ МАГИЯ"
МЕЖДУНАРОДНЫЙ ФЕСТИВАЛЬ "ТВОРИМ ЧУДЕСА ВМЕСТЕ 2012"
ПОБЕДИТЕЛЬ В НОМИНАЦИИ "СЦЕНИЧЕСКАЯ МАГИЯ" 
ПОБЕДИТЕЛЬ В НОМИНАЦИИ "МИКРОМАГИЯ"
Так же гостям коктейли в подарок. Старт в 19.00
01.11.2013-Tim ripper owens (U.K.),Drum&bass afterparty. Старт 21.00
02.11.2013-дегустация авторских коктейлей под сопровождение выступа группы GorRA и PJ show.Начало в 20.30

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Ужгород.

Відкриття концерт-холу «Алхимик» в Ужгороді!!!Открытие Концерт-холла! відбудеться 31 жовтня 2013, 19:00, четвер в Music Hall "Алхімік". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+