Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

MONATIK

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Этой осенью MONATIK заЗВУЧИТ на всю Украину!
 
Осенняя депрессия отменяется! MONATIK отправляется в большой всеукраинский тур в поддержку своего второго сольного альбома #MONATIKзвучит.
 
 
3 месяца в пути, 20 городов Украины, более 30 тысяч посетителей!
 
 
Самый масштабный в творчестве MONATIK тур стартует 29 сентября в городе Черкассы, откуда мультиартист зазвучит на всю Украину.
 
 
Новое шоу музыкально-танцевальной терапии #MONATIKзвучит будет построено на невероятной хореографии от Дениса Стульникова, особого виджеинга и живого звучания MONATIK.

Предстоящий тур закружит всех и каждого!

Вы точно не готовы это пропустить!

MONATIK - певец, композитор, автор танцор, саунд-продюсер. Работает в жанре pop, new disco, indie pop, synthpop.

Напомним, что в 2015 году MONATIK получил звание «Прорыв Года» по версии первой музыкальной премии M1 Music Awards. А его студия MonatikChilibiSound была признана лучшей в саундпродюсировании. Также MONATIK номинирован в двух категориях премии YUNA-2016: «Лучший соло-артист» и «Лучший дуэт» за трек «Мокрая» с Quest Pistols Show.
 
В арсенале MONATIK два сольных альбома, дуэты с Анной Седоковой, Quest Pistols Show и десятки хитов, в числе которых "Мокрая", "Кружит", "Тише", "Выходной", "Сейчас" и другие.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Ужгород.

MONATIK відбудеться 21 жовтня 2016, 19:00, п’ятниця в Закарпатський обласний державний український музично-драматичний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+